Vyhledávání


Kontakt

Hotel SPORT Pardubice
Sukova třída 1735
530 02 Pardubice

telefon
+420 773 944 949

E-mail: hotelsport-pce@seznam.cz

Srdečně Vás zveme k návštěvě restaurace Hotelu Sport, kde Vám nabízíme jak tradiční českou kuchyni tak jídla moderní gastronomie.

K příjemnému posezení Vám doporučujeme vyhlášenou kávu značky Illy.

 

Otvírací doba po - ne:    10:00 - 23:00 hod.

Rezervace                      +420 773 944 949

Kontakt


O nás

Hotel SPORT Pardubice se nachází v centru Pardubic v přímém sousedství zimního stadionu. Hotel Sport Pardubice nabízí kvalitní ubytování s veškerým pohodlím v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích včetně možnosti přistýlky. Celková kapacity Hotelu Sport Pardubice je 47 lůžek v sedmnácti pokojích.

Součástí vybavení všech pokojů Hotelu SPORT je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. Samozřejmostí je barevná televize s dálkovým ovládáním a možnost připojení prostřednictvím bezdrátové WiFi sítě na každém pokoji zdarma.

Restaurace Hotelu SPORT Pardubice nabízí 45 - 50 míst k sezení. V letních měsících je k dispozici zahrádka s dětským hřištěm. Od pondělí do pátku si u nás můžete vybrat z celkem čtyř jídel denního menu včetně polévky. Dále jsme pro vás připravili nabídku jídel na objednávku.

Hotel SPORT dále nabízí salonek pro 45 osob, který je možné rozdělit na dvě samostatné místnosti, což ho činí zcela ideálním pro konání svateb, oslav či rautů a školení. K dispozici je flipchart, promítací plátno, barevná televize a videorekordér.

Služby Hotelu SPORT Pardubice:

  • restaurace s celodenním stravováním pro 45 - 50 hostů,
  • ubytování s capacitou 47 lůžek s polopenzí nebo plnou penzí,
  • rozvozu denního menu,
  • salonek pro 45 osob - svatby, oslavy, školení,
  • letní zahrádka s dětským hřištěm,
  • grilování pro nevšední zážitek.

Hotel SPORT Pardubice Hotel SPORT Pardubice zahrádka s obsluhou